Sny bogów i potworów Część 1 i 2 pakiet - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. Darmowa dostawa, już od 99,99 zł.

Sny bogów i potworów Część 1 i 2 pakiet - Jeśli zamówisz do 14:00, wyślemy tego samego dnia. Darmowa dostawa, już od 99,99 zł.
  • 24.56 zł

Tom 3 trylogii Córka dymu i kości pełnej przepiękna, tajemnic, bólu zawiedzionej miłości, wyborów niemożliwych do dokonania i odwiecznej wojny, bez której życie zamiera. O czym marzą bogowie i potwory na samej granicy czasu i przestrzeni? I czy cokolwiek innego ma znaczenie? Dawno temu Karou, dziewczyna-chimera, i zbuntowany anioł Akiva zakochali się w sobie. Miłością piękną, niebezpieczną i niemożliwą. Bo są śmiertelnymi wrogami… teraz zagraża im wspólny nieprzyjaciel. Na ziemię zlatuje zastęp okrutnych serafinów. Wyłącznie połączone armie Karou i Akivy zdołają stawić im czoło. Ale czy ich rasy zapomną o nienawiści? Czy kruche przymierze przetrwa wsród krwawej walki? I co się stanie z Karou i Akivą, gdy zatrzaśnie się portal pomiędzy światami? LAINI TAYLOR to finalistka National Book Award. Światową popularność zapewniła jej w 2011 roku Córka dymu i kości. Zdobyła wszystkie najistotniej zaszczytne wyróżnienia literackie. Laini Taylor czerpiąc z mitologii i własnej wyobraźni, stworzyła w swych powieściach oszałamiający kolaż, gdzie świat rzeczywisty i magiczny współistnieją na równych prawach i się przenikają. Autorka zadaje pytania bliskie nam wszystkim, bo kto z nas nie czuł się inny, obcy,zagubiony, samotny – jak Karou w świecie ludzi?